Kurumsal

HAKKIMIZDA

Erce Enerji olarak 2004 yılında doğalgaz sektöründe endüstriyel tesis dönüşümü, boru hattı, anahtar teslim altyapı işleri yaparak başladığımız faaliyetlerimize ek olarak Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’nde kurmuş olduğumuz ve Gaz Basınç Düşüm ve Ölçüm İstasyonları, filtre ve eşanjörler, basınçlı kaplar ürettiğimiz fabrikamızda devam etmekteyiz.

Erce Enerji;

  • Doğalgaz sektöründe ki TECRÜBESİYLE,
  • Projelerin ilk aşamasından son aşamasına dek müşterilerin gereksinimlerini ve taleplerini teknik şartnamelere uygun olarak yerine getiren alanında PROFESYONEL ÇALIŞANLARIYLA,
  • Sertifikalı malzemeleri ve gerekli tüm kalite belgeleri ile sahip olduğu KALİTE GÜVENCESİYLE,
  • Teknik destek, bakım/onarım hizmetleri, ürün eğitimi sunulan SATIŞ SONRASI DESTEĞİYLE,

Siz değerli çalışma ortaklarına aktif ve kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

BELGELERİMİZ

İMALAT YETERLİLİK BELGESİ

EN ISO 3834-2

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

TS EN ISO 14731

TSE 11672

0 +
Çalışan Kişi
0 +
Proje Teslimi
0
M² İmalat Alanı
0 +
Kurumsal Referans

KALİTE, ÇEVRE ve İSG POLİTİKAMIZ

  • Firmamız, değişen ve gelişen müşteri isteklerine tam uygunluk ilkesiyle, faaliyet gösterdiği her alanda yenilikleri takip ederek bu yeniliklere öncülük etmeyi görev edinmiştir.
  • Toplam kalite ve çevre yönetimine ulaşmak için uluslararası kabul görmüş standartlara her zaman uymayı ve kurulan kalite-çevre-ohsas sistemini sürekli geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir.
  • Proseslerimizin her evresinde ölçülebilir gelişmeler sağlamak, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olmak, hedeflerle ilerlemek, çevreyi ve çalışan sağlığını korumak ürünlerimizde ve tüm kaynaklarımızda gelişimin sürekliliğini sağlamak kalite-çevre-ısg politikamızı oluşturmaktadır.
  • Çevre koruma çalışmalarımızı sürekli geliştirerek adımızı en iyi şekilde duyurmak ve tüm faaliyetlerimizde çevre koruma anlayışımızdan ödün vermeden her zaman mevcut yasa ve yönetmeliklerin öngördüğünün üzerinde bir duyarlılıkla gerekli önlemleri alarak sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi uygulamalarla sektörü yönlendirmek, faaliyet gösterdiğimiz bölgeye sosyal sorumluluk anlayışı içeresinde değer katmak, müşteri memnuniyeti ilkesi ile büyüyen ve markalaşan bir yapı oluşturmaktır.  

VİZYONUMUZ

Yenilikçi uygulamalarla sektörü yönlendirmek, faaliyet gösterdiğimiz bölgeye sosyal sorumluluk anlayışı içeresinde değer katmak, müşteri memnuniyeti ilkesi ile büyüyen ve markalaşan bir yapı oluşturmaktır.  

HEDEFLERİMİZ

• Alanında En İyi, Kaliteli Hizmeti Sunmak,

• Kurucularının Alanında Yıllarca  Sürdürdükleri Yoğun ve Verimli Çalışmalar Doğrultusunda Elde Etmiş Oldukları Bilgi-Birikim ve Deneyimlerin Proje ve Ülke Koşullarına En Verimli Şekilde Uygunluğunu Sağlamak

• Kalite, Güven ve Müşteri Memnuniyeti Prensibiyle Müşterilerine Yurt Çapında ve Yurt Dışında En İyi Şekilde Hizmet Vermeye Devam Etmek.

Referanslarımız

Erce Enerji hizmetleri ve ürünleri kapsamında referanslar ve çözüm ortakları.

tüm referansları incele >>

Başa dön